Loading...

Poszukiwane


POSZUKIWANE !!
I

Okęcie Warszawa  

II

GLKS Nadarzyn 





Pipong jeszcze

Huragan Wołomin   





III
UKS Siekierki (Warszawa)


 

Podlasie Sokołów Podlaski

IV
Legia Warszawa












































































Dzielnice




FC









Łączone







MAZOWSZE
Tajfun Brochów    
brak

Relax Radziwiłłów    


Orion Cegłów   

Pogoń Wiskitki    
brak

Sokół Budki Piaseckie    




BUKS Pruszków    
brak

Guzovia Guzów    
brak

GKP Targówek (Warszawa)     


Marymont 1911 Warszawa


Amigos Warszawa    
brak

Rozwój Warszawa
    brak

AP Brychczy Warszawa    


Kamionek Warszawa    


KS Blizne    


UKS Łady    


Iglica Warszawa    
brak

Jedność Warszawa    
brak

Walka Kosów    


Perła Złotokłos    


UKS Tarczyn    


KS Glinianka    


SF Wilanów (Warszawa)    
BRAK

Orzeł Parysów    




Korona Góra Kalwaria    


Grom Prace Małe    
BRAK

Jeziorka Prażmów    
brak

SRS Zamienie   
brak


GKS Dąbrówka    


Rządza Załubice  



Korona Jadów    


Wisła Zakroczym     
brak

Farmacja Tarchomin (Warszawa)

   Pogoń Józefów    
brak

Rotavia Nieporęt    
brak

Wicher Sadowne


Liwia Łochów    
brak

Olimpia Latowicz
  brak

Iskra Kotuń    


ULKS Gołąbek

Niwa Tęczki
    brak

Rywal Ruchna
    brak

Legion Grębków
     brak

ULKS Starawieś
   brak

Zorza Sterdyń    
brak

Megawat Świerże Górne
brak

Iskra Zbrosza Duża    
brak

Blask Odrzywół
 
KS Lesznowola    
brak

Zorza Klwów    
BRAK

GKS Stromiec    


GPSZ Głuchów    


Ruszcovia Borkowice
   

GKS Chynów    
brak

GKS Belsk Duży    


Tęcza Augustów   
brak

KS Jastrząb    






Krępianka Rzeczniów
brak

Legion Suskowola   
brak

Postęp Łaziska     


LZS Zalesice    
brak

Wisła Solec    
brak

WKS Zajezierze    



Hubal Chlewiska    
brak

KS Maków    


Video Ciepielów    


Zorza Szczawin Kościelny    
brak

Orkan Sochaczew    


Relax Miszewo Murowane    
brak

Zjednoczeni Bulkowo    


Sparta Mochowo    
brak

Czarni Rempin    
brak

Lwówianka Lwówek    


Orkan Lelice   
brak

Narew 1962 Ostrołęka    




GUKS Krasnosielc    


Iskra Zaręby Kościelne


Wymakracz Długosiodło    



WKS Mystkówiec Stary    


KS Pniewo    
brak

GLKS Lelis    
brak

ULKS Ołdaki    
brak

GKS Andrzejewo    


Orz Goworowo    


FC 2013 Różan    
brak

Wkra Radzanów    
brak

Pełta Karniewo    
brak

Gryf Kownaty Żędowe    
brak

GKS Gumino    
brak


Gladiator Słoszewo    


Orlęta Baboszewo  


Tamka Dzierzgowo   


Opia Opinogóra
    brak

LKS Osuchów    
brak

Piast Feliksów  


Wrzos Międzyborów
    brak

Orzeł Kampinos 


FC Płochocin 


Nadstal Krzaki Czaplinkowskie


Świt Warszawa





Gwardia Warszawa 



Anprel Nowa Wieś  


Wilga Garwolin

Amur Wilga 


PKS Radość (Warszawa)




Victoria Zerzeń (Warszawa)


Advit Wiązowna 


Start Otwock




KS Puznówka 1996  
   brak

Sokół Celestynów 


Snajper Sośninka 




Mazur Radzymin 




HKS Hutnik Warszawa   




Wisła Jabłonna 


ŁKS Łochów   


Wicher Kobyłka   

 
Legion Warszawa


SKP Korona Warszawa  


Wkra Pomiechówek  
   brak

SRT Halinów    


AON Rembertów


Kosovia Kosów Lacki 




Tęcza Korczew  


Miedzanka Miedzna
    ?

Tygrys Huta Mińska 


MKS Małkinia (Małkinia Górna)
    brak

LKS Ostrówek 


Grodzisk Krzymosze  


Polonez Mordy   


Świt Barcząca    
brak

Tęcza Stanisławów   


Jutrzenka Cegłów  




Jastrząb Żeliszew   
  brak

Błękitni Stoczek    


Nojszewianka Dobre  


LKS Potworów    
brak

Chojniak Wieniawa 


KS Potworów  
   brak

KS Błotnica Stara  
   brak

Zodiak Sucha   
  brak

MKS Wyśmierzyce 
  
Sokół Przytyk    
brak

Młodzik 18 Radom  



Orzeł Gielniów 

Powała Taczów    
brak

Jaguar Wolanów  
   brak

Strażak Wielogóra  
   brak

Kraska Jasieniec   
  brak

Sadownik Błędów


Gryf Policzna   


Polonia Iłża   




Oronka Orońsko  
   brak

Iskra Gózd   
  Na przełomie lutego i marca pojawią się w sprzedaży szaliki klubowe . Zachęcamy do ich zakupu.

Akcja I Jastrzębia   
  brak

Gryfia Mirów   






KS Chomentów 
 
AP Gryfia w Mirowie   


KS Magnuszew    
brak tylko L

Plon Garbatka-Letnisko   


Zorza Kowala

  
WKS Ruda Wielka  
  brak

Wisła Nowy Duninów   
  brak

Stoczniowiec Płock  


Kormoran Łąck


ULKS Ciółkowo  
  brak

Pogoń Słupia  
  brak

Polonia Radzanowo 
   brak

Błękitni Gąbin


GKS Góra 


Wisła Główina-Sobowo
    brak

Mazowia Słubice   
  brak

Spójnia Mała Wieś 


Kasztelan Białe Błoto
    brak

Huragan Bodzanów   




Kryształ Glinojeck 

Orzeł Sypniewo
    brak

Tecza Płońsk 


GKS Pokrzywnica   




Bartnik Myszyniec  


Jutrzenka Unieck 
 

KS Wąsewo  


Kurpik Kadzidło    




Rzekunianka Rzekuń

   
Korona Karolinowo


Boruta Kuczbork    
brak

Świt Baranowo 


Konopianka Konopki

   
Żak Szreńsk 
 

UKS Białe Orły Warszawa

Pug Bielany Warszawa


Rakovia Ochota Warszawa


Sagita Ursynow Warszawa

  
UKS Mlode Orły
 

Grom Warszawa  
   brak

KS Raszyn

   
Józefovia Józefów 

  
UKS IRZYK Bemowo

 
LKS Chlebnia  


KS Teresin   


KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 


Piast Piastów    
brak

PKS Piastovia Piastow



Naprzód Stare Babice  
   2 kluby UKS ?


Naprzód Brwinów 


Unia Warszawa

 
AP Marcovia Marki    






Olimpia Warszawa

 
Escola Varsovia Warszawa   




Warszawianka



Bóbr Tłuszcz   


Sokół Serock  






Agape Białołęka (Warszawa)  



Promnik Łaskarzew

 
Błyskawica Warszawa




Wisła Maciejowice


Fenix Siennica 


Płomień Dębe Wielkie

Hutnik Huta Czechy  


Orzeł Unin  
  brak

Czarni Węgrów 




Jabłonianka Jabłonna Lacka 


Tajfun Jartypory  
   projekt

Victoria Kałuszyn 








Zryw Sobolew   


Wilga Miastków Kościelny


Wektra Zbuczyn
   
Kolektyw Oleśnica




Sęp Żelechów
 



Watra Mrozy 


Mazowsze Grójec 



KS Warka   





Proch Pionki
   







Zamłynie Radom
    brak

Centrum Radom  



Powiślanka Lipsko   




Iłżanka Kazanów  
   brak

Pilica Nowe Miasto nad Pilicą


Szydłowianka Szydłowiec


Czarni Radom




Rosa Radom


Jadar Radom


Legion Głowaczów 


Zwolenianka Zwoleń 


Skaryszewianka Skaryszew   
  brak

Mogielanka Mogielnica


Gracja Tczów 
   tylko fc radomiaka widziany

Kasztelan Sierpc  







Unia Iłów
    brak

Świt Staroźreby   
  brak

Start Proboszczewice
   




Amator Maszewo  
   podobno na wzor flagi


Unia Czermno
    brak

Stegny Wyszogród   
  brak

Zryw Bielsk 


Skrwa Łukomie 
   brak

Skra Drobin


Orzeł Goleszyn 


Delta Słupno   


Błyskawica Lucień    


Wicher Cieszewo
    brak

Wkra Żuromin












Nadnarwianka Pułtusk  






Makowianka Maków Mazowiecki


Sona Nowe Miasto
  

KS CK Troszyn 
   brak

Iskra Krasne 


Tęcza Ojrzeń
    brak

Mazowsze Jednorożec

  
Ostrovia Ostrów Mazowiecka  


Orzyc Chorzele 
   brak

Wkra Bieżuń


GKS Strzegowo
    brak

Wkra Sochocin

 

Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna
    brak

Korona Ostrołęka


Mazovia Mińsk Mazowiecki




Mławianka Mława


Drukarz Warszawa


Dolcan Ząbki  




MKS Ciechanów


Ożarowianka Ożarów Mazowiecki  
  


Mazur Gostynin




ZKS Polfa Tarchomin

   
Karmazyn Warszawa


Delta Warszawa




Błękitni Raciąż




Bug Wyszków




Pilica Białobrzegi


Mszczonowianka Mszczonów


Broń Radom


Oskar Przysucha


Błonianka Błonie


Energia Kozienice
brak

MKS Kozienice




Pogoń Grodzisk Mazowiecki



Mazur Karczew




MKS Piaseczno






LKS Jedlińsk
brak

LKS Promna
brak

Świt Nowy Dwór Mazowiecki



Polonia Warszawa








Victoria Sulejówek







Ks Ursus Warszawa





RKS Ursus Warszawa



















Radomiak Radom

















Znicz Pruszków




Legionovia Legionowo









Pogoń Siedlce



 

BKS Betoniara
































 


+48 123456789